Proč si vybrat tvrzené bezpečnostní sklo s označením 2.5D, jestliže vlastním smarphone s plochým displejem?

Pokud jste vlastníkem smartphonu s plochým displejem, tak jste na našich stránkách nalezli tvrzená bezpečnostní skla s označením 2.5D. Lámete si hlavu, co toto označení znamená? Tak v tomto článku naleznete odpověď.

Tvrzená bezpečnostní skla v naší nabídce pro smartphony s označením 2.5D jsou taková bezpečnostní skla, která se vyznačují zaoblenými hranami. Tyto hrany jsou pro vlastníky smartphonů s plochým displejem daleko příjemnější na dotek a klasická skla označovaná 2D, nebo bez označení, jsou tvrzená bezpečnostní skla s pravoúhlými hranami. Nejenom příjemnější pocit při přechodu z kraje bezpečnostního tvrzeného skla u vašeho smartphonu nabízí 2.5D efekt, ale také daleko příjemnější vzhled. Je tedy opravdu dobré si takovéto bezpečnostní sklo na vašeho mobilního rádce a poradce pořídit, oproti klasickému 2D tvrzenému bezpečnostnímu sklu. S výsledným efektem budete daleko více spokojenější a tím bude omezenější pocitová přítomnost tvrzeného bezpečnostního skla na vašem smartphonu s plochým displejem. 

Jistě vás napadne otázka, zda ohledně vlastností takovéhoto tvrzeného bezpečnostního skla je vše na stejné úrovni, jako u klasického. Můžeme vás ubezpečit, že 2.5D efekt nabízí úplně stejné bezpečnostní vlastnosti vašemu smartponu jako klasické tvrzené sklo. Stále máte třídu tvrdosti 9H, krásnou čirost bezpečnostního tvrzeného skla, takže se nemusíte bát, že by vám tvrzené bezpečnostní sklo omezovalo pohled na displej, či funkčnost dotyku. Podívejte se tedy do naší nabídky a vyhledejte přímo váš smartphone. Jednoduše se tak dozvíte, zda pro tento váš model máme připravená tvrzená bezpečnostní skla se zmiňovaným 2.5D efektem.

Autor: Jan Kříž

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.